profesjonalne
uzdatnianie wody

Systemy domowe


Systemy domowe

JESTEŚ TYM CO PIJESZ 
Człowiek w ponad 70% składa się z wodyZ wody korzystamy codziennie i praktycznie wszędzie. 
 
Najczęściej wodę dostarczają miejskie/gminne ujęcia wód lub pobierana jest z własnych ujęć przydomowych. Woda miejska jest poddawana uzdatnianiu i dezynfekcji, lecz zanim trafi do naszych kranów musi pokonać kilometry sieci wodociągowych , gdzie często ulega powtórnemu zanieczyszczeniu , szczególnie piaskiem, mułem i innymi osadami z rur. Woda z własnych ujęć, ma zdecydowanie krótszą drogę do przebycia do naszego kranu, ale z kolei bardziej niż woda z ujęć miejskich jest narażona  na zakażenia bakteriologiczne. Dlatego warto stosować w domach dodatkowe systemy filtracji czy dezynfekcji wody,aby cieszyć się wodą najlepszej jakości.  
Parametry fizykochemiczne i bakteriologiczne jakie powinna spełniać wykorzystana przez nas woda są jawne i ogólnie dostępne. 
 
Nasi specjaliści ds. uzdatniania wody chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania oraz pomogą w doborze odpowiedniego dla Państwa systemy uzdatniania wody.  
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
tel. 618 307 309
granimex@granimex.com.pl
 
 
 

 

 

Wszystkie urządzenia podłączone i korzystające z wody są narażone na uszkodzenia spowodowane niesionymi przez wodę zanieczyszczeniami (piasek, muł, opiłki rdzy). Szczególnie często ulegają im ekpresy do kawy.
Oprócz zanieczyszczeń mechanicznych uciążliwe są osady kamienia, spowodowane wysoką twardością wody, które nie tylko wyglądają nieestetycznie na armaturze i ceramice łazienkowej,ale gdy kamień osadza się np. na grzałkach zmniejsza efektywność grzania i może prowadzić do uszkodzeń. W dodatku woda miękka jest przyjemniejsza w kąpieli, nie wysusza skóry, nie powoduje zaczerwienień ani podrażnień.
Ponadto często woda wodociągowa ma nienajlepszy smak i zapach, co może mieć wpływ na smak kawy, herbaty czy innych potraw przygotowywanych na bazie wody.  Aktualności: więcej aktualności
  Nasza siedziba: Uzdatnianie Wody
ul. Kamienna 7
61 - 423 Poznań zobacz na mapie
Chętnie odpowiemy na Państwa pytania: 61 8307 309 granimex@granimex.com.pl

© Uzdatnianie wody
Profesjonalne pozycjonowanie Poznań